בחירת איחסון ודומיין

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כאשר בונים אתר , כל סוג של אתר , בין אם הוא חנות וירטואלית או אתר תדמית , יש דבר הכרחי לתפעולו , והוא בעצם האיחסון והדומיין.
באופן כללי – איחסון הוא בעצם המקום בו יושבים קבצי האתר. הדומיין – היא הכתובת שמקשרת לאתר .
כאשר בוחרים חברת איחסון , צריך לשקול כמה דברים מרכזיים . חלק מהם הם גודל האיחסון והתעבורה. גם על שירות הלקוחות צריך לחשוב.
באופן כללי החלוקה מתבצעת כך :
חברות איחסון ישראליות – נותנות שירות לקוחות זמין בטלפון . אבל חברות האיחסון שלהם מוגבלות , עד מוגבלות מאוד. לעיתים אני נתקל בחבילות , יקרות , שלא מספיקות אפילו לאתר בסיסי , לדוגמא – 70 מגה מקום איחסון. המחירים החודשיים מתחילים מ 25-35 שח ומעלה.
ישנה חברת איחסון טובה , איתה אני עובד לרוב (ללקוחות שמעדיפים את האיחסון הישראלי). ותמורת פחות ממטבע של 10 שקלים בחודש (ליתר דיוק 8 ש") – תתן לכם ג'יגה איחסון – שזה הרבה !!! כנסו לבדוק את האיחסון הזה

במקרה שיש לכם אנגלית בסיסית , וסבלנות , אני מציע חברות איחסון בינלאומיות. החברות הללו נותנות איחסון ללא הגבלה (תעלו כמה שבא לכם) וגם תעבורה. יש להם צ'אט , באנגלית, 24\7 . וניתן להשיגם תמיד. החיסרון כמובן שאי אפשר להתקשר , אלא רק לתקשר דרך צ'אט לייב. יתרון נוסף וחשוב – מקבלים דומיין בינלאומי בחינם! המחיר מתחיל ב 4$ לחודש , סכום נמוך לכל הדעות . תוכלו לבדוק את האתר הזה איחסון מומלץ 

לפרטים נוספים – תמיד תוכלו ליצור איתי קשר ולהתעייץ ב 053-370-9994 , שי

כללי

פתיחת חנות באינטרנט

בעבר כדי לפתוח עסק , היה צריך לעבוד קשה. מאוד קשה. מלבד הקושי הפיזי , בלחפש את המיקום הנכון , למצוא את הספק , לרכוש

כללי

בחירת איחסון ודומיין

כאשר בונים אתר , כל סוג של אתר , בין אם הוא חנות וירטואלית או אתר תדמית , יש דבר הכרחי לתפעולו , והוא בעצם

Call Now Button דילוג לתוכן