למה המחיר כזה זול?

שתפו אותנו

טוב , האמת , שזו השאלה שחוזרת על עצמה הכי הרבה בשיחות הטלפוניות שאני מקבל מלקוחות.

כולם מתלהבים ממראה האתר והעיצוב שלו , מהשירותים המתווספים במחיר של 490 ש"ח כגון בניית האתר , הכנסת תכנים , הדרכות ותמיכה , אבל אף אחד לא באמת מבין למה המחיר הוא במקרה הטוב חצי מבונה אתרים רגיל , ובמקרה הפחות טוב , 10 אחוז מהצעת המחיר שקיבלו בחברה אחרת.

את האמת , גם לאחר שתקראו את הפוסט הקצר הזו , אני מניח שהשאלה תחזור על עצמה בשיחת הטלפון. אבל היי , מה יש לי להפסיד מלבד 5 דקות של כתיבה.

בואו נחזור אחורה 7 שנים. אני בתחום אחר לגמרי של מכירות , כשאחת הדרכים שאני חושב עליה , כדי להגביר את המכירות מחוץ לפלטפורמה מסוימת , היא בעצם לבנות אתר בעצמי. אבל לי , אין מושג בגרוש. מלבד הדלקת מחשב , ששם מסתכם הידע שלי במחשבים , אין לי מושג איך בונים אתר.

אז אני בודק בוני אתרים שונים (כי מה לעשות – אי אפשר כל הזמן להתקע במקום וחייבים להתרחב) , ומקבל הצעת מחיר מגניבה של 1500 שח. מחיר סביר לזמנו. בנוסף , מספר לי בונה האתרים – שצריך דומיין ואיחסון . אני כמובן ממלא את מבוקשו ונפרד מעוד 500 שח.

האתר שנבנה נבנה ללא מערכת ניהול , וכמה מוצרים הועלו לאוויר. אני מרוצה. עוברים כמה חודשים , יש מכירות , אבל לא בצורה שקיוותי. אבל לנוכח המכירות דרך האתר , אני מחליט שכדאי להמשיך ולקנות.

כדי לא לשעמם אותך , מאז בניתי בעזרת בוני אתרים עוד מספר אתרים . הוצאתי לא מעט כסף. עד שיום אחד, החלטתי לשבת על התחת וללמוד. לקח הרבה זמן , אבל הצלחתי. מאז בניתי מאות אתרים עבור עצמי (גם זה – בפוסט נפרד על איך מקימים חנות עם מוצרים בלי לזוז מהבית בכמה מאות שקלים ) ומכרתי דרכם.חנות לדוגמא כולל מוצרים תוכלו לראות כאן   הייתי מושך מוצרים בעזרת שיטות מיוחדות מספקים סיניים , מציב אותם באתר , ומוכר. ברגע שמכרתי , מציב הזמנה אצל הספק , שהיה שולח ישירות ללקוח. ואני כמובן הייתי מרוויח בדרך.

וכאן הגענו לתשובה (סוף סוף). תוך כדי , שאלתי את עצמי , למה לא לעשות כסף מהתחביב . תוך כדי הבניית אתרים עבור עצמי , התחלתי לבנות במחיר סימלי , שנשאר עד היום , 490 ש"ח בלבד לאתר , מחיר זול לבניית אתר לכל הדעות. 

ועד היום , מתוך אהבה לבנייה , המחיר הוא קבוע , המחיר הזול של 490 שח לבניית אתר. באופן כללי אני מאמין בחיסכון בעלויות. אגב – בהמשך לאיחסון ששילמתי – גם עבורו יש לי פתרון. איחסון זול שנותן את כל הפתרון האיחסון הזה – מציע בפחות מ 10 ש"ח חבילת איחסון מכובדת כל הדעות.

אז במקרה ועדיין תרצו להבין למה אני גובה סכום נמוך לבניית אתר מקצועי , תדמיתי או חנות וירטואלית – צרו איתי קשר בטלפון 053-370-9994 , שי

בניית אתרי אינטרנט מותאמים לנייד
בניית אתרים

החשיבות של בניית אתר מותאם נייד

מובייל הוא פלטפורמה מרכזית לעסקים, עתיד הפרסום ומפתח להצלחה. ככל שהשימוש במובייל עולה, חשוב לעסקים שיהיה אתר מותאם לנייד. חשוב גם שאתרים אלו יוכלו לייצר

בניית אתרים

מערכת וורדפרס לבניית אתרים

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המשמשת ליצירת אתרים. וורדפרס היא אחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים, עם יותר מ-53 מיליון אתרים

Call Now Button דילוג לתוכן