למה המחיר כזה זול?

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

טוב , האמת , שזו השאלה שחוזרת על עצמה הכי הרבה בשיחות הטלפוניות שאני מקבל מלקוחות.

כולם מתלהבים ממראה האתר והעיצוב שלו , מהשירותים המתווספים במחיר של 490 ש"ח כגון בניית האתר , הכנסת תכנים , הדרכות ותמיכה , אבל אף אחד לא באמת מבין למה המחיר הוא במקרה הטוב חצי מבונה אתרים רגיל , ובמקרה הפחות טוב , 10 אחוז מהצעת המחיר שקיבלו בחברה אחרת.

את האמת , גם לאחר שתקראו את הפוסט הקצר הזו , אני מניח שהשאלה תחזור על עצמה בשיחת הטלפון. אבל היי , מה יש לי להפסיד מלבד 5 דקות של כתיבה.

בואו נחזור אחורה 7 שנים. אני בתחום אחר לגמרי של מכירות , כשאחת הדרכים שאני חושב עליה , כדי להגביר את המכירות מחוץ לפלטפורמה מסוימת , היא בעצם לבנות אתר בעצמי. אבל לי , אין מושג בגרוש. מלבד הדלקת מחשב , ששם מסתכם הידע שלי במחשבים , אין לי מושג איך בונים אתר.

אז אני בודק בוני אתרים שונים (כי מה לעשות – אי אפשר כל הזמן להתקע במקום וחייבים להתרחב) , ומקבל הצעת מחיר מגניבה של 1500 שח. מחיר סביר לזמנו. בנוסף , מספר לי בונה האתרים – שצריך דומיין ואיחסון . אני כמובן ממלא את מבוקשו ונפרד מעוד 500 שח.

האתר שנבנה נבנה ללא מערכת ניהול , וכמה מוצרים הועלו לאוויר. אני מרוצה. עוברים כמה חודשים , יש מכירות , אבל לא בצורה שקיוותי. אבל לנוכח המכירות דרך האתר , אני מחליט שכדאי להמשיך ולקנות.

כדי לא לשעמם אותך , מאז בניתי בעזרת בוני אתרים עוד מספר אתרים . הוצאתי לא מעט כסף. עד שיום אחד, החלטתי לשבת על התחת וללמוד. לקח הרבה זמן , אבל הצלחתי. מאז בניתי מאות אתרים עבור עצמי (גם זה – בפוסט נפרד על איך מקימים חנות עם מוצרים בלי לזוז מהבית בכמה מאות שקלים ) ומכרתי דרכם.חנות לדוגמא כולל מוצרים תוכלו לראות כאן   הייתי מושך מוצרים בעזרת שיטות מיוחדות מספקים סיניים , מציב אותם באתר , ומוכר. ברגע שמכרתי , מציב הזמנה אצל הספק , שהיה שולח ישירות ללקוח. ואני כמובן הייתי מרוויח בדרך.

וכאן הגענו לתשובה (סוף סוף). תוך כדי , שאלתי את עצמי , למה לא לעשות כסף מהתחביב . תוך כדי הבניית אתרים עבור עצמי , התחלתי לבנות במחיר סימלי , שנשאר עד היום , 490 ש"ח בלבד לאתר , מחיר זול לבניית אתר לכל הדעות. 

ועד היום , מתוך אהבה לבנייה , המחיר הוא קבוע , המחיר הזול של 490 שח לבניית אתר. באופן כללי אני מאמין בחיסכון בעלויות. אגב – בהמשך לאיחסון ששילמתי – גם עבורו יש לי פתרון. איחסון זול שנותן את כל הפתרון האיחסון הזה – מציע בפחות מ 10 ש"ח חבילת איחסון מכובדת כל הדעות.

אז במקרה ועדיין תרצו להבין למה אני גובה סכום נמוך לבניית אתר מקצועי , תדמיתי או חנות וירטואלית – צרו איתי קשר בטלפון 053-370-9994 , שי

כללי

פתיחת חנות באינטרנט

בעבר כדי לפתוח עסק , היה צריך לעבוד קשה. מאוד קשה. מלבד הקושי הפיזי , בלחפש את המיקום הנכון , למצוא את הספק , לרכוש

כללי

בחירת איחסון ודומיין

כאשר בונים אתר , כל סוג של אתר , בין אם הוא חנות וירטואלית או אתר תדמית , יש דבר הכרחי לתפעולו , והוא בעצם

Call Now Button דילוג לתוכן