עיצוב אתרי אינטרנט

איך בוחרים חברה לבניית אתרים באינטרנט?

שתפו אותנו

כל מה שאתם חייבים לדעת על עיצוב אתרי אינטרנט והחשיבות של עיצוב מקצועי להגדלת ההמרות באתר.

עיצוב אתר הוא תהליך של עיצוב וקידוד אתר כך שייראה מושך, יתפקד היטב ויענה על צרכי הלקוח.

ישנם שני סוגים עיקריים של עיצוב אתרים – עיצוב חזית ועיצוב אחורי. מעצבי אתרים חזיתיים אחראים להיבטים הוויזואליים של האתר. הם יוצרים גרפיקה, גיליונות סגנונות, צבעים, גופנים, לוגו וכו'. מעצבי אתרים עורפיים אחראים לארגון הנתונים שיוצגו באתר. הם יוצרים סקריפטים השולטים בלוגיקה של האופן שבו דפים מקיימים אינטראקציה זה עם זה.

תהליך העיצוב מתחיל בהחלטה איזה סוג אתר הלקוח רוצה ליצור – בלוג אישי או אתר תאגידי? התוצאה הסופית תהיה שונה בהתאם להחלטה זו מכיוון שיש טכניקות עיצוב שונות שמתאימות לכל סוג. אחרי שיש להם קו מנחה אפשר להתחיל בבניית האתר לפי הדרישות של הלקוח.

תהליך עיצוב לאחר איפיון 

עיצוב אתרים הוא תהליך של עיצוב וקידוד אתר כדי לעמוד ביעדים העסקיים. כל תהליך העיצוב כולל יצירת wireframes, ניווט משתמשים, ארכיטקטורת מידע, עיצוב גרפי ותוכן מולטימדיה אחר.

ישנם שלושה סוגים שונים של מעצבי אתרים. הסוג הראשון הוא מעצב אתרים שמתמחה רק במיומנויות עיצוב גרפי בעוד ששני הסוגים האחרים מורכבים יותר במערך הכישורים שלהם. למעצב UX יש כישורים יצירתיים ואנליטיים, בעוד שמומחה IA משלב ידע טכני עם מיומנויות יצירתיות לעבודה עם מבני נתונים ומסדי נתונים.

עיצוב נכון הוא הדרך שלכם לבלוט בעולם רווי מתחרים

ישנם כמה אתרים בעלי עיצוב ייחודי שגורם להם לבלוט מהקהל. לחלק מהאתרים הללו יש קונספטים מקוריים בעוד שחלק אחר פשוט משתמש בעיצוב פשוט שיוצר חוויה ייחודית.

כשמדובר בעיצוב אתר אינטרנט, יש הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון. ערכת הצבעים, הגופנים, הפריסה, הניווט וכן הלאה. כל ההיבטים הללו יוצרים את עיצוב האתר ולכל היבט יש השפעה על האופן שבו אנשים יתפסו את המותג או המוצר שלכם.

להלן כמה מהדברים החשובים ביותר שעליך לחשוב עליהם בעת עיצוב האתר שלך:

א) ערכת צבעים: הצבעים שתבחר עבור המותג או המוצר שלך צריכים להתאים לאסטרטגיית המיתוג והשיווק הכוללת שלך. אם אתה רוצה שאנשים ירגישו שהם נמצאים באתר ספא מפואר מתי

כמעצבי אתרים, יש לנו אחריות להפוך את אתרי האינטרנט שלנו לאלגנטיים וידידותיים למשתמש. אנחנו צריכים תמיד לזכור את האסתטיקה של האתר בזמן העיצוב מכיוון שלאתר מעוצב בצורה מרושלת עשויה להיות השפעה שלילית על המותג.

אנחנו צריכים גם לזכור שעיצוב הוא לא רק אסתטיקה. האתרים שלנו צריכים להיות רספונסיביים ונגישים לכל הפלטפורמות וגדלי המסך, להכיל תפריטים קלים לניווט, לספק פונקציונליות חיפוש אינטואיטיבית ולהיות כתובים בשפה ברורה וקצרה.

אתרי אינטרנט הם עמוד השדרה של כל עסק. הם מגדירים איך אנשים תופסים את המותג שלך ומה אתה מציע. לכן חיוני שיהיו אטרקטיביים ושימושיים לקהל היעד שלכם.

עיצוב האתר עבר שינוי דרסטי בשנים האחרונות עם כניסת כלים חדשים ושינויים בדפוסי צריכת תוכן. כיום, אנשים מעדיפים לחפש מוצרים או שירותים במקום לגלוש בין דפים אחרי דפים באתר, מה שאומר שהפריסה והניווט צריכים להיות מהירים וללא מאמץ".

עיצוב אתר עוסק באילו היבטים באתר מודגשים, איך הוא נראה ומה המשתמש צריך לעשות. המרכיבים העיקריים של עיצוב אתרים הם התוכן, הצבע, הגרפיקה או התמונות, פריסה או ארגון המידע בדף. מעצבי אתרים חושבים גם על האופן שבו מבקרים גולשים באינטרנט באמצעות העכבר שלהם כדי ללחוץ על היפר-קישורים כדי להגיע לאתרים אחרים.

עיצוב אתר עוסק באילו היבטים באתר מודגשים, איך הוא נראה ומה המשתמש צריך לעשות. המרכיבים העיקריים של עיצוב אתרים הם התוכן, הצבע, הגרפיקה או התמונות, פריסה או ארגון המידע בדף. מעצבי אתרים חושבים גם על האופן שבו מבקרים גולשים באינטרנט באמצעות העכבר שלהם כדי ללחוץ על היפר-קישורים כדי להגיע לאתרים אחרים.

אנו מביאים לכם עולם חדש בתחום בניית אתרים, שכולל בתוכו עיצוב אתרי אינטרנט בסטנדרטים גבוהים והתאמה לצרכים. אתרים שיגרמו לכל לקוח ליהנות מחוויה מדהימה.

בניית אתרי אינטרנט מותאמים לנייד
בניית אתרים

החשיבות של בניית אתר מותאם נייד

מובייל הוא פלטפורמה מרכזית לעסקים, עתיד הפרסום ומפתח להצלחה. ככל שהשימוש במובייל עולה, חשוב לעסקים שיהיה אתר מותאם לנייד. חשוב גם שאתרים אלו יוכלו לייצר

בניית אתרים

מערכת וורדפרס לבניית אתרים

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המשמשת ליצירת אתרים. וורדפרס היא אחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים, עם יותר מ-53 מיליון אתרים

Call Now Button דילוג לתוכן