פתיחת חנות באינטרנט

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בעבר כדי לפתוח עסק , היה צריך לעבוד קשה. מאוד קשה. מלבד הקושי הפיזי , בלחפש את המיקום הנכון , למצוא את הספק , לרכוש מוצרים , לתלות מדפים , לראיין עובדים עד שעות מאוחרות , התלווה לכל התהליך גם קושי נפשי.

לפתוח עסק בעבר , לדוגמא חנות ברחוב סואן , לוותה במתחים ולילות ללא שינה. בין אם זה "האם יאשרו את ההלוואה בבנק"? , לבין אם – "איך אחזיר את ההלוואה שקיבלתי מהבנק?"

"האם אפשר לסמוך על העובד שלי"? , "האם אצליח בעסק"? , "מה יקרה עם לא יבואו לקוחות"? "מה יקרה אם אתקע עם סחורה"?

בקיצר – שאלות ללא תשובות. כדי לקבל את התשובה – היית פשוט צריך להמתין.

בשנים האחרונות היה יותר קל.  העסקים עברו מהרחוב והקניון , לכיוון רשת האינטרנט. אם ברשותך היה כבר אלפים או עשר פלוס , היית יכול להקים אתר. ואז כמובן לפי השיטה הישנה מאתר ספקים. 

ואז – עם התפתחות הקידמה – נוצר זן חדש של אתרים . אתרי דרופשיפינג. שם הספקים היו מציעים תמורת מוצרים שתניח אצלך באתר שבנית – את כל הלוגיסיטיקה. הם ישלחו הכל ללקוח שלך. אתה לא תזוז מהבית. נכון שצריך להזין מוצר מוצר , וליפול על ספק טוב. אבל בכל זאת , חסכת את הסיכון.

והיום , כן היום. הקמת עסק קלה מתמיד!!! – תרשו לי להתחיל עם החלק שאני הכי אוהב , ולא מסתיר. המחיר. כן – תמורת 650 שח (זהירות לא להתבלבל עם אתר רגיל ומלא תמורת 490 ש"ח כמו שהבטחתי) – תקבלו חנות מוכנה. עם מוצרים בכל תחום שתבחרו. המוצרים כבר בפנים. והחנות מוכנה. כל מה שצריך זה למכור , להציב את המכירה אצל ספק ידוע (www.focalprice.com) , ולגרוף לעצמך את הרווח. במאמר אחר אסביר כיצד לעשות זאת.

אז איך נראית החנות?   כמו חנות מקצועית רגילה , עם מערכת ניהול. כדי להציץ תוכלו להסתכל באתר הזה שהכנתי. האתר מתעסק בשעונים. השעונים שכולכם רואים ב 30-40 ש"ח ומעלה בשוק , או ב 200 ש"ח בקניון – מופיעים שם , בכמות לא קטנה , במחיר קטן קטן , ובמשלוח חינם עד לבית. האם יש עוד סיבה שניתן לחשוב עליה – שלקוח לא יעדיף לקנות מכם , על פני החנות בקניון או ברחוב? הרי הוא מקבל את זה הביתה בחצי המחיר! ואתם עדיין מרוויחים.

אגב – תמיד תוכלו לשים מוצרים משלכם בחנות הזו. או להחליף למשהו אחר.

אז לסיכום , בראשי פרקים של מה שאתם מקבלים

  1. חנות מוכנה עם מוצרים ועיצוב באנגלית
  2. 1000 מוצרים עם מספר שונה של קטגוריות
  3. אפשרות לבחירת כל קטגוריה : מכיסווי לטלפון , אביזרי בעלי חיים , טלפונים וטבלטים , צעצועים וביגוד (הרשימה אין סופית – יותר מ 400 קטגוריות לבחירה)
  4. הכנה לתשלום בעזרת פייפל
  5. הדרכה על מערכת הניהול

יש עוד הרבה דברים , שהיד התעייפה מלספר 🙂 אז פשוט צרו קשר לעוד פרטים , זה בחינם :). שי 053-370-9994

כללי

פתיחת חנות באינטרנט

בעבר כדי לפתוח עסק , היה צריך לעבוד קשה. מאוד קשה. מלבד הקושי הפיזי , בלחפש את המיקום הנכון , למצוא את הספק , לרכוש

כללי

בחירת איחסון ודומיין

כאשר בונים אתר , כל סוג של אתר , בין אם הוא חנות וירטואלית או אתר תדמית , יש דבר הכרחי לתפעולו , והוא בעצם

Call Now Button דילוג לתוכן