פתיחת חנות באינטרנט

שתפו אותנו

בעבר כדי לפתוח עסק , היה צריך לעבוד קשה. מאוד קשה. מלבד הקושי הפיזי , בלחפש את המיקום הנכון , למצוא את הספק , לרכוש מוצרים , לתלות מדפים , לראיין עובדים עד שעות מאוחרות , התלווה לכל התהליך גם קושי נפשי.

לפתוח עסק בעבר , לדוגמא חנות ברחוב סואן , לוותה במתחים ולילות ללא שינה. בין אם זה "האם יאשרו את ההלוואה בבנק"? , לבין אם – "איך אחזיר את ההלוואה שקיבלתי מהבנק?"

"האם אפשר לסמוך על העובד שלי"? , "האם אצליח בעסק"? , "מה יקרה עם לא יבואו לקוחות"? "מה יקרה אם אתקע עם סחורה"?

בקיצר – שאלות ללא תשובות. כדי לקבל את התשובה – היית פשוט צריך להמתין.

בשנים האחרונות היה יותר קל.  העסקים עברו מהרחוב והקניון , לכיוון רשת האינטרנט. אם ברשותך היה כבר אלפים או עשר פלוס , היית יכול להקים אתר. ואז כמובן לפי השיטה הישנה מאתר ספקים. 

ואז – עם התפתחות הקידמה – נוצר זן חדש של אתרים . אתרי דרופשיפינג. שם הספקים היו מציעים תמורת מוצרים שתניח אצלך באתר שבנית – את כל הלוגיסיטיקה. הם ישלחו הכל ללקוח שלך. אתה לא תזוז מהבית. נכון שצריך להזין מוצר מוצר , וליפול על ספק טוב. אבל בכל זאת , חסכת את הסיכון.

והיום , כן היום. הקמת עסק קלה מתמיד!!! – תרשו לי להתחיל עם החלק שאני הכי אוהב , ולא מסתיר. המחיר. כן – תמורת 650 שח (זהירות לא להתבלבל עם אתר רגיל ומלא תמורת 490 ש"ח כמו שהבטחתי) – תקבלו חנות מוכנה. עם מוצרים בכל תחום שתבחרו. המוצרים כבר בפנים. והחנות מוכנה. כל מה שצריך זה למכור , להציב את המכירה אצל ספק ידוע (www.focalprice.com) , ולגרוף לעצמך את הרווח. במאמר אחר אסביר כיצד לעשות זאת.

אז איך נראית החנות?   כמו חנות מקצועית רגילה , עם מערכת ניהול. כדי להציץ תוכלו להסתכל באתר הזה שהכנתי. האתר מתעסק בשעונים. השעונים שכולכם רואים ב 30-40 ש"ח ומעלה בשוק , או ב 200 ש"ח בקניון – מופיעים שם , בכמות לא קטנה , במחיר קטן קטן , ובמשלוח חינם עד לבית. האם יש עוד סיבה שניתן לחשוב עליה – שלקוח לא יעדיף לקנות מכם , על פני החנות בקניון או ברחוב? הרי הוא מקבל את זה הביתה בחצי המחיר! ואתם עדיין מרוויחים.

אגב – תמיד תוכלו לשים מוצרים משלכם בחנות הזו. או להחליף למשהו אחר.

אז לסיכום , בראשי פרקים של מה שאתם מקבלים

  1. חנות מוכנה עם מוצרים ועיצוב באנגלית
  2. 1000 מוצרים עם מספר שונה של קטגוריות
  3. אפשרות לבחירת כל קטגוריה : מכיסווי לטלפון , אביזרי בעלי חיים , טלפונים וטבלטים , צעצועים וביגוד (הרשימה אין סופית – יותר מ 400 קטגוריות לבחירה)
  4. הכנה לתשלום בעזרת פייפל
  5. הדרכה על מערכת הניהול

יש עוד הרבה דברים , שהיד התעייפה מלספר 🙂 אז פשוט צרו קשר לעוד פרטים , זה בחינם :). שי 053-370-9994‬

בניית אתרי אינטרנט מותאמים לנייד
בניית אתרים

החשיבות של בניית אתר מותאם נייד

מובייל הוא פלטפורמה מרכזית לעסקים, עתיד הפרסום ומפתח להצלחה. ככל שהשימוש במובייל עולה, חשוב לעסקים שיהיה אתר מותאם לנייד. חשוב גם שאתרים אלו יוכלו לייצר

בניית אתרים

מערכת וורדפרס לבניית אתרים

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המשמשת ליצירת אתרים. וורדפרס היא אחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים, עם יותר מ-53 מיליון אתרים

Call Now Button דילוג לתוכן